Bardejovská televízia
Bardejovská televízia Váš spoločník na ceste za aktuálnymi informáciami v okrese Bardejov a jeho okolí.
Dnešný dátum: 31. 08. 2015

Powered by redakčný systém phpRS, pomocou ktorého som vyvinul tento interaktívny web
Dnes má meniny:

O Telerádiu

Bardejovská televízia od 1. decembra 2007 zaradila do svojej programovej štruktúry nový hudobno - informačný formát Telerádio BTV, ktorý ma od začiatku ambíciu oslovovať najmä mladšie publikum vo veku od 15 do 50 rokov. S myšlienkou relácie Telerádio BTV prišiel bývalý konateľ a riaditeľ Bardejovskej televíznej spoločnosti - Jozef Novák. Obsahovo sa zameriava prevažne na kultúrne dianie v Bardejove a širokom okolí, prináša aktuálne tipy na zaujímavé koncerty, výstavy, atraktívne podujatia a nechýba ani krátke spravodajstvo s najdôležitejšími udalosťami uplynulého týždňa v Bardejove, vrátane športu. Zvukovú stránku tvorí vlastná „live - stream“ hudobná produkcia mixovaná priamo na mieste dvomi skúsenými bardejovskými DJ- mi- Petrom Baranom a Petrom Reviľákom - tiež tvorca jinglov ( DJ EoG a Dj Yoghi). Moderátorkou a dramaturgičkou celej relácie je Mirka Harňáková.

V štúdiu Telerádia sa vystriedalo aj viacero zaujímavých hostí - najmä hudobní interpreti, speváci a kapely a ďalší. Telerádio pôvodne vzniklo ako ozvláštnenie Živej panorámy Radničného námestia, v októbri 2008 sa spustilo aj internetové vysielanie, prostredníctvom ktorého nás môžete počuť každú sobotu NAŽIVO od 17.00 do 18.00 hod. rovnako ako všetky relácie BTV cez www.respublica.sk.

Do relácie Telerádio BTV sa môžu samozrejme zapájať tiež poslucháči, a zároveň tak trochu aj diváci svojimi hudobnými želaniami a podnetmi priamo na telefonickej linke, cez SMS alebo prostredníctvom elektronickej pošty na mailovú adresu teleradio@bardejovskatv.sk. V príprave je aj množstvo ďalších prekvapení.
AKTUÁLNE VYDANIE TELERÁDIA BTV
Dátum
Názov relácie
Player
8.2.2014
Medzinárodný deň bezpečného internetu, na Slovensku Ennio Moriccone a Jamie Cullum, festival Jeden svet v Richvalde, v jari v Bardejove Lucie Bílá a Peter Cmorík, o týždeň Zlatý Slávyk In Memoriam
Hlasujte za najlepší CLUBBER
Číslo hlasu
Názov skladby
Player
1
MKTO - Classic
2
Staysman and Lazz feat. Katastrofe - Brun og Blid
3
Basto - Keep On Rocking
Posielajte esemesky vašej najobľúbenejšej pesničke v tvare
RADIO medzera HIT 1, 2 alebo 3 + kontaktné údaje
/meno, priezvisko, tel.č./ na esemes číslo 7005.
Cena SMS je 0, 20 €.


Naživo LIVE
Teleradio BTV
Partneri
Aktuálny vysielací program BTV
Pokrytie a sledovanost BTV
Reklama a inzercia
Kolektív Bardejovskej televízie
Video Archív
Súbory potrebné k prezeraniu videoarchívu, na stiahnutie
Kontakty
facebook facebook facebook facebook